Državni vrh položio vijence na Mirogoju
Visoka državna izaslanstva, uključujući Hrvatski sabor, Vladu RH i predsjednika Stjepana Mesića, položila su vijence i zapalila svijeće na zagrebačkom groblju Mirogoj uoči blagdana Svih Svetih 30. listopada 2009. godine. Počast je odana kod Zida boli, u Aleji poginulih branitelja te na grobu prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana.
30.10.2009 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Mirogoj, Zagreb |
| Teme: | Komemoracija, Državna protokolarna događanja, Obilježavanje blagdana, Domovinski rat |
| Izdvojeni datumi: | 2009-10-30T00:00:00Z |
| Datum: | 30.10.2009. 0:00:00 |
| Kategorije: | Komemoracija, Državna protokolarna događanja, Obilježavanje blagdana, Domovinski rat |
| Mirogoj, Svi Sveti, vijenci, državni vrh, Jadranka Kosor, Stjepan Mesić, Franjo Tuđman, Domovinski rat, Ravnateljstvo policije |