Ministarstva
Razbojništvo na benzinskoj crpki u Slavonskom Brodu
U Slavonskom Brodu, 17. veljače oko 22:40 sati, maskirani razbojnik je uz prijetnju vatrenim oružjem opljačkao benzinsku crpku u Požeškoj ulici, otuđivši nekoliko tisuća kuna. Kriminalistička obrada je u tijeku.
18.02.2009 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Slavonski Brod, Požeška ulica |
| Teme: | Pljačka, Krađa, Sigurnost |
| Izdvojeni datumi: | 2009-02-17T22:40:00Z |
| Datum: | 17.2.2009. 22:40:00 |
| Kategorije: | Pljačka, Krađa, Sigurnost |
| razbojništvo, Slavonski Brod, benzinska crpka, pljačka, oružje, krađa, policija |