Ministarstva
Okrugli stol „Mediji i pravosuđe“ u Zagrebu: Put ka boljoj suradnji i transparentnosti
Ministarstvo pravosuđa i Hrvatsko novinarsko društvo organizirali su okrugli stol „Mediji i pravosuđe“ u Zagrebu. Cilj je bio unaprijediti komunikaciju i suradnju između pravosuđa i medija, naglašavajući važnost transparentnosti i konstruktivnog dijaloga za poboljšanje javne percepcije pravosudnog sustava. Raspravljalo se o najboljim praksama, ulozi medija u oblikovanju javnog mišljenja, problemima "dvostrukih postupaka" i granicama iznošenja informacija o sudskim predmetima. Najavljena je izrada publikacije na temu.
31.03.2017 | Ministarstvo pravosuđa, uprave i digitalne transformacije
| Lokacije: | Velika dvorana novinarskog doma, Zagreb |
| Teme: | Pravosuđe, Mediji, Odnos s javnošću, Transparentnost institucija |
| Izdvojeni datumi: | 2017-03-31T00:00:00Z |
| Datum: | 31.3.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Pravosuđe, Mediji, Odnos s javnošću, Transparentnost institucija |
| mediji, pravosuđe, okrugli stol, Ministarstvo pravosuđa, Hrvatsko novinarsko društvo, transparentnost, suradnja, javnost |