Izložba „Zagreb i Zagrepčani“ u galeriji „Zvonimir“
U galeriji "Zvonimir" otvara se izložba "Zagreb i Zagrepčani" u organizaciji Fotokluba Zagreb. Zbog epidemiološke situacije i potresa, izložba se ove godine održava izvan klupskih prostorija i po prvi puta bez žiriranja i nagrada. Autori predstavljaju po jednu fotografiju po vlastitom izboru, prikazujući optimizam i život grada prije nedaća. Izložba je otvorena od 2. do 12. lipnja 2020.
01.06.2020 | Ministarstvo obrane
| Lokacije: | Galerija Ministarstva obrane “Zvonimir”, Zagreb |
| Teme: | Kultura i umjetnost, Događanja u Zagrebu, Fotografija |
| Izdvojeni datumi: | 2020-06-01T00:00:00Z, 2020-06-02T00:00:00Z, 2020-06-12T00:00:00Z |
| Datum: | 2.6.2020. 19:00:00 |
| Kategorije: | Kultura i umjetnost, Događanja u Zagrebu, Fotografija |
| izložba, fotografija, Zagreb, Zagrepčani, Fotoklub Zagreb, Galerija Zvonimir, koronavirus, epidemija, potres |
