Ministar Vukelić u Ličko-senjskoj županiji: Vojna suradnja i korištenje objekata
Ministar obrane Branko Vukelić posjetio je 24. veljače 2010. Ličko-senjsku županiju. U Gospiću se sastao s tamošnjim županom Milanom Jurkovićem te gradonačelnicima Gospića i Otočca. Tijekom posjeta istaknuta je dobra suradnja između MORH-a i lokalne samouprave, te buduća pomoć vojske u inženjerijskim radovima i korištenje nekadašnjih vojnih objekata u civilne svrhe. Ministar je obišao vojarnu "Eugen Kvaternik" i bivšu vojarnu "Kaniška", a posjet je završio susretom s biskupom Milom Bogovićem.
24.02.2010 | Ministarstvo obrane
| Lokacije: | Ličko-senjska županija, Gospić, Otočac, Udbina |
| Teme: | Politika, Obrana, Lokalna samouprava, Vojni objekti |
| Izdvojeni datumi: | |
| Datum: | 24.2.2010. 0:00:00 |
| Kategorije: | Politika, Obrana, Lokalna samouprava, Vojni objekti |
| Branko Vukelić, Ličko-senjska županija, Gospić, Otočac, Milan Jurković, Mario Barković, Milan Kolić, MORH, Hrvatska vojska, vojni objekti, vojarna Eugen Kvaternik, 1. motorizirana bojna Vukovi, HkoV, Gardijska motorizirana brigada, Mladen Kruljac, Mladen Fuzul, Kaniška, Centar 112, Park prirode Velebit, Milo Bogović |
















