Ministarstva
Na sajmu u Gudovcu očekuje se 435 izlagača
Ovogodišnji 17. jesenski međunarodni bjelovarski sajam, koji će se održati od 11. do 13. rujna u Gudovcu, okupit će rekordan broj od 435 izlagača iz Hrvatske i osam europskih zemalja, unatoč krizi. Očekuje se 50 tisuća posjetitelja, a sajam će otvoriti predsjednik Republike Stjepan Mesić. Sajam će predstaviti najveću izložbu stoke u ovom dijelu Europe s više od 500 grla, aukcijsku prodaju rasplodnih goveda te natjecanje "Bambino kup". Također, održat će se desetak stručnih skupova i predstavljanje projekta "Mlijeko hrvatskih farmi". U sklopu sajma održava se i 9. KON-TUR, sajam kontinentalnog turizma.
08.09.2009 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Gudovac, Bjelovar |
| Teme: | Poljoprivreda, Stočarstvo, Turizam, Ekonomija |
| Izdvojeni datumi: | 2009-09-11T00:00:00Z, 2009-09-13T00:00:00Z |
| Datum: | 11.9.2009. 0:00:00 |
| Kategorije: | Poljoprivreda, Stočarstvo, Turizam, Ekonomija |
| sajam, Gudovac, Bjelovar, izlagači, stočarstvo, turizam, Mesić |