Hrvatsko-kineski (Zhejiang) poslovni forum potiče suradnju i investicije
U Zagrebu je održan Hrvatsko-kineski (Zhejiang) poslovni forum u organizaciji Hrvatske gospodarske komore i Odjela za trgovinu Zhejiang. Forum je posvećen jačanju gospodarske i trgovinske suradnje između Hrvatske i kineske provincije Zhejiang, s posebnim naglaskom na izvoz hrvatskih poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda te na privlačenje kineskih investicija u ključne sektore poput brodogradnje, pomorske luke Rijeka, željezničke infrastrukture i turizma. Državni tajnik Mario Antonić istaknuo je potencijal suradnje u okviru Inicijative Kina+16.
21.09.2018 | Ministarstvo gospodarstva
| Lokacije: | Hrvatska, Kina, Zhejiang |
| Teme: | Gospodarstvo, Međunarodna suradnja, Investicije, Poljoprivreda |
| Izdvojeni datumi: | |
| Datum: | 21.9.2018. 0:00:00 |
| Kategorije: | Gospodarstvo, Međunarodna suradnja, Investicije, Poljoprivreda |
| poslovni forum, Hrvatska, Kina, Zhejiang, Inicijativa Belt and Road, gospodarska suradnja, trgovinska suradnja, poljoprivredni proizvodi, investicije, Inicijativa Kina+16 |