Ministarstva
Online konferencija “Bonski proces: razvoj rada s mladima u Hrvatskoj”
Središnji državni ured za demografiju i mlade i Agencija za mobilnost i programe Europske unije organizirali su online konferenciju „Bonski proces: razvoj rada s mladima u Hrvatskoj“. Konferencija je okupila predstavnike udruga, istraživače i edukatore koji su raspravljali o Europskoj agendi o radu s mladima i ulozi Hrvatske u tom procesu. Naglašena je važnost pružanja mladiima uvjeta za napredak, stjecanje kompetencija i prevenciju isključenosti, te će Središnji državni ured nastaviti ulagati napore u istraživanje i unaprjeđenje rada s mladima.
11.02.2021 | Ministarstvo demografije i useljeništva
| Lokacije: | |
| Teme: | mladi, demografija, obrazovanje, socijalna politika, europske politike |
| Izdvojeni datumi: | 2021-02-11T00:00:00Z |
| Datum: | 11.2.2021. 0:00:00 |
| Kategorije: | mladi, demografija, obrazovanje, socijalna politika, europske politike |
| Bonski proces, rad s mladima, Hrvatska, online konferencija, Europska agenda o radu s mladima, Središnji državni ured za demografiju i mlade, Agencija za mobilnost i programe Europske unije, Željka Josić |