Ministarstva
Potpisana Povelja o volontiranju zaposlenika na konferenciji u Zagrebu
Na 3. konferenciji o volontiranju zaposlenika u Zagrebu, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku potpisalo je Povelju o volontiranju zaposlenika, dokument koji potiče stvaranje okruženja za prepoznavanje i promicanje volontiranja kao društvene vrijednosti. Na konferenciji je sudjelovalo preko 150 predstavnika te je Povelju potpisalo 23 poslodavaca. Najavljene su i buduće mjere za podršku korporativnom volontiranju, a predstavljene su i volonterske akcije u sklopu manifestacije "Hrvatska volontira 2019."
08.05.2019 | Ministarstvo demografije i useljeništva
| Lokacije: | Zagreb |
| Teme: | Volonterstvo, Korporativna društvena odgovornost, Socijalna politika, Događanja |
| Izdvojeni datumi: | 2019-05-07T00:00:00Z, 2019-05-08T00:00:00Z, 2020-01-01T00:00:00Z, 2024-12-31T23:59:59Z, 2019-05-22T00:00:00Z, 2019-05-25T00:00:00Z |
| Datum: | 7.5.2019. 0:00:00 |
| Kategorije: | Volonterstvo, Korporativna društvena odgovornost, Socijalna politika, Događanja |
| volontiranje zaposlenika, Povelja o volontiranju, konferencija, sajam volontiranja, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Margareta Mađerić, Zagreb, Hrvatska volontira 2019 |