Policijske uprave
Albanci uhvaćeni kako voze u suprotnom smjeru na autocesti A-1
Policija u Gospiću zaustavila je dvojicu albanskih državljana (66 i 47 godina) na autocesti A-1 kod čvora Sveti Rok jer su upravljali osobnim vozilima u suprotnom smjeru, na kolničkoj traci namijenjenoj prometu iz suprotnog smjera. Vozačima su uručeni prekršajni nalozi, naplaćene novčane kazne i izrečene zaštitne mjere zabrane korištenja inozemnih vozačkih dozvola na 3 mjeseca. Policija podsjeća vozače na važnost poštivanja prometne signalizacije pri uključivanju na autocestu te daje savjete kako postupiti u slučaju primjećivanja vozila koje vozi u suprotnom smjeru.
22.01.2024 | Ličko-senjska policija
| Lokacije: | Autocesta A-1, Čvor Sveti Rok |
| Teme: | Prometni prekršaji, Sigurnost u prometu, Policijska akcija |
| Izdvojeni datumi: | 2024-01-20T00:00:00Z |
| Datum: | 20.1.2024. 0:00:00 |
| Kategorije: | Prometni prekršaji, Sigurnost u prometu, Policijska akcija |
| autocesta, sveti rok, gospic, krivi smjer, zabranjena vožnja, policija, kazna, zaštitna mjera |