Vlada
Hrvatski proizvođači ribe predstavljaju se na sajmu "Conxemar 2024" u Španjolskoj
Pet hrvatskih tvrtki iz sektora ribarstva sudjeluje na Međunarodnom sajmu smrznutih morskih plodova "Conxemar 2024" u Vigu, Španjolska. Sajam, koji traje od 1. do 3. listopada, organizira Hrvatska gospodarska komora (HGK) u sklopu projekta "Riba Hrvatske - Jedi što vrijedi". Cilj je hrvatskim proizvođačima osigurati nastup na ključnim izvoznim tržištima, s posebnim naglaskom na španjolsko tržište. Sudionici ističu važnost sajma za pronalazak novih kupaca, održavanje kontakata sa postojećima i praćenje trendova.
02.10.2024 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Vigo, Španjolska |
| Teme: | ribarstvo, izvoz, poljoprivreda, sajmovi |
| Izdvojeni datumi: | 2024-10-01T00:00:00Z, 2024-10-02T00:00:00Z, 2024-10-03T00:00:00Z, 2015-01-01T00:00:00Z, 2026-01-01T00:00:00Z |
| Datum: | 1.10.2024. 0:00:00 |
| Kategorije: | ribarstvo, izvoz, poljoprivreda, sajmovi |
| ribarstvo, Conxemar 2024, HGK, Vigo, Španjolska, izvoz, morski plodovi, Arbacommerce, Jadran tuna, Mišlov, Orada Adriatic, Pelagos Net Farma |