Dan policije u Dubrovniku: Počast poginulima i naglasak na suradnji
Policijska uprava dubrovačko-neretvanska obilježila je Dan policije i blagdan Svetog Mihovila, zaštitnika policajaca, 26. rujna 2011. godine. Program je započeo polaganjem vijenaca i cvijeća na Boninovu te ispred zgrade PU, a nastavljen je svečanošću u hotelu Lero. Načelnik Glumac naglasio je težinu i odgovornost policijskog posla, važnost suradnje s drugim tijelima te spomenuo novi Zakon o kaznenom postupku i Protokol o zajedničkom radu. Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata poklonila je načelniku knjigu 'Heroji ne umiru'.
26.09.2011 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Dubrovnik, Boninovo, Hotel Lero |
| Teme: | Policija, Obilježavanje, Sjećanje, Sigurnost, Suradnja |
| Izdvojeni datumi: | 26. rujna 2011., 1. rujna |
| Datum: | 26.9.2011. 0:00:00 |
| Kategorije: | Policija, Obilježavanje, Sjećanje, Sigurnost, Suradnja |
| Dan policije, Sveti Mihovil, Policijska uprava dubrovačko-neretvanska, Dubrovnik, polaganje vijenaca, svečanost, načenik Glumac, Domovinski rat, Heroji ne umiru |