Policijske uprave
Uzgajali indijsku konoplju u Orebiću
Policija je u mjestu Ruskovići, općina Orebić, zatekla tri muške osobe (17, 20 i 22 godine) kako zalijevaju 13 stabljika indijske konoplje. Osumnjičeni su za kaznena djela zlouporabe opojnih droga, a utvrđeno je da je 22-godišnjak zasadio sjemenke u svibnju te ih presadio krajem lipnja, dogovorivši s ostalima uzgoj za vlastite potrebe.
05.07.2010 | Dubrovačko-neretvanska policija
| Lokacije: | Ruskovići, Orebić |
| Teme: | Kriminal, Narkotici, Pravosuđe |
| Izdvojeni datumi: | 2010-07-02T00:00:00Z, 2010-07-02T21:00:00Z |
| Datum: | 2.7.2010. 21:00:00 |
| Kategorije: | Kriminal, Narkotici, Pravosuđe |
| indijska konoplja, uzgoj, Orebić, Ruskovići, kaznena prijava, marihuana, policija |